Učešte si svoj biznis

s rezervačným systémom, ktorý Vám ho pomôže milovať

Používať zdarma

Dosiahnite novú úroveň v podnikaní

Postarajte sa o to, aby bolo vaše kaderníctvo naozaj dokonalé! Rezervačný systém Bookio. vám poskytne detailný prehľad rezervácií a objednávok a dôležité informácie o zákazníčkach a histórií ich návštev. Bookio. posunie vaše podnikanie na profesionálnejšiu úroveň a postará sa o to, aby vaše zákazníčky svoj termín nikdy nezmeškali. Všetko teraz vybavíte on-line, z pohodlia Vášho domova.

Viac ako 80% Slovákov používa internet

Umožnite, aby vás zákazníčky našli rýchlo a jednoducho! Bookio. ponúka jedinečnú možnosť objednávok online kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí niekoľko kliknutí a vaše klientky si môžu zarezervovať svoj termín aj cez internet. Vaše kaderníctvo bude prístupné a vy tak získate ešte viac objednávok.

Ukážte klientom, že vám na nich záleží

Vytvorte si zo svojich zákazníčok priateľky! Doprajte im profesionálny servis – Bookio. si zapamätá ich preferencie a požiadavky a pri ďalšej návšteve sa tak môžete pripraviť dopredu. Získané informácie môžete využiť v prospech svojich klientok a ešte viac im spríjemniť pobyt vo vašom kaderníctve. Ukážte im, že vám záleží na ich pohodlí a stúpnite v očiach zákazníčok!

Majte informácie pod kontrolou

Všetky informácie máte prehľadne pod kontrolou a navyše zálohované na bezpečnom mieste. Váš online diár sa nestratí a vy si tak vždy uchováte dôležité údaje. Bookio. je pripravené na všetky možné nepríjemnosti a preto ide o bezpečné riešenie, ktoré ochráni vás aj vaše zákazníčky. S Bookio. je jednoducho radosť podnikať!

Už 49260 zákazníkom Bookio uľahčilo rezervovanie ich obľúbenej služby.


Ste pripravený nakopnúť svoje podnikanie?

Používajte plnú verziu zadarmo a vyskúšajte aj prémiovú verziu rezervačného systému na 1 mesiac zadarmo!

Presvedčte sa o jeho schopnostiach a dajte nám vedieť, ako ste spokojní.

Používať zdarma

Potrebujete poradiť?

info@bookio.sk

Copyright © 2024 Bookio.

Potrebujete poradiť?

info@bookio.sk

© 2024 Bookio.

info@bookio.sk